Części zamienne Porsche Panamera

Produkcja rozpoczęła się w 2009 r. I wprowadzono wersje hybrydowe i wysokoprężne z 2011 r. W 2013 r. Dodano lifting twarzy. Jest z napędem na cztery koła, silnikiem z przodu i opcją na napęd na tylne koła. W 2013 roku wprowadzono S-E-Hybrid, aw 2016 roku przeprojektowano modele.

Jest uważany za luksusowy samochód pełnowymiarowy, z pewnymi podobieństwami do 911, ale wnętrze było czasami lepsze, w tym lepsza technologia i kosztowna skóra. Produkcja odbywała się w Niemczech.

Pierwsza generacja została uruchomiona w latach 2010–2016. Początkowo wprowadzono modele V8 Panamera S, 4S i Turbo. Twin Turbo 507 PS miał 500 KM i 4,8 L silnika. Później wystartowały Panamera i Panamera 4 z trzema i 3,6 litrowymi silnikami V6 i 300 KM. V6 pozostaje w tych samych technologiach, co V8, jak zmienny kolektor dolotowy, smarowanie suchą miską olejową i przycisk „spot plus” jako opcja. W 2011 roku wprowadzono Panamera S Hybrid, a Diesel z napędem na tylne koła i GTS, Turbo S z napędem na cztery koła PMT.

Przekładnia dwusprzęgłowa ZF-7 była nowa w wersjach Panamera 4,4S i Turbo z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Modele S Hybrid i Diesel miały ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów Tiptronic S.

Klasyczne części i części zamienne Porsche Panamera Turbo S

Składa się z ulepszeń, takich jak wysokociśnieniowy wtrysk paliwa i 4.8 Litre V8. Przyspiesza do 113 km w 3,8 sekundy. Ulepszona skrzynia biegów PDK ułatwia zmianę biegów.

Klasyczne części i części zamienne Porsche Panamera S Hybrid

W 2011 r. Wprowadzono na rynek Panamera S Hybrid z silnikiem 3 litrów v6 o mocy 328 KM z silnikiem elektrycznym 46 KM i tym samym układem napędowym co Cayenne S Hybrid i tym samym 8 prędkości Tiptronic S.

Przy prędkości maksymalnej 270 km na godzinę stał się najbardziej przyjaznym dla środowiska modelem Porsche ze średnim zużyciem na poziomie 9,4 l / 100 km. Sprzedaż w latach 2011-2013 osiągnęła 684 samochody.

Klasyczne części i części zamienne Porsche Panamera Diesel

Został wprowadzony na rynek w 2011 r. Przy użyciu tego samego silnika Audi firmy Cayenne Diesel. Ma 247 KM, 3 l v6 osiąga prędkość maksymalną 242 km na godzinę, a staje się najbardziej ekonomiczny w prowadzeniu Porsche ze wszystkich istniejących modeli ze średnim zużyciem 6,3 litra na 100 km.

Specjalne wydania

Panamera platinum została wprowadzona na rynek w 2012 roku, z większymi kołami, luksusową skórą od wewnątrz i opcją na wszystkie koła lub z tyłu, przy czym najszybsze przyspieszenie spośród wszystkich modeli wynosi mniej niż 5,8 sekundy od 0 do 97 km. Edycja Panamera została wprowadzona w 2015 r. Z pewnymi zmianami zewnętrznymi.

Modernizacja 2013 roku

Z nowymi przednimi i tylnymi zderzakami wprowadzono wersję liftingującą pod nazwą Panamera S i model hybrydowy pod nazwą E-Hybrid. Później w 2014 roku została wprowadzona wersja Turbo S.

Klasyczne części i części zamienne Porsche Panamera S E-Hybrid

Nowy model plug-in, który może osiągnąć 135 km na godzinę w trybie elektrycznym z 416 KM. Akumulator zostanie w pełni naładowany w ciągu 2,5 godziny. Wtyczka pomaga zmniejszyć zużycie do 3,1 l na 100 km. Może działać zarówno na energię elektryczną, jak i paliwo. Przyczynia się do około 10% wszystkich Panameras sprzedanych w 2014 roku.

Drugie pokolenie

Druga generacja została wprowadzona w 2016 roku z nowym wnętrzem z ekranem dotykowym, Apple CarPlay i kontrolą głosu. W 2018 roku zaprezentowano nowy model Turbo S E-Hybrid z silnikiem 5 l v8 z Panamery Turbo wraz z silnikiem elektrycznym o mocy 671 KM i trzecim najszybszym samochodem spośród wszystkich Porsche.

Panamera Sport-Turismo wprowadzona na rynek w 2017 r. Jest najszybszym bolidem z 671 KM. Oferowano go z windą sedan i pięcioma drzwiami.

Drugie pokolenie

Druga generacja została wprowadzona w 2016 roku z nowym wnętrzem z ekranem dotykowym, Apple CarPlay i kontrolą głosu. W 2018 roku zaprezentowano nowy model Turbo S E-Hybrid z silnikiem 5 l v8 z Panamery Turbo wraz z silnikiem elektrycznym o mocy 671 KM i trzecim najszybszym samochodem spośród wszystkich Porsche.

Panamera Sport-Turismo wprowadzona na rynek w 2017 r. Jest najszybszym bolidem z 671 KM. Oferowano go z windą sedan i pięcioma drzwiami.

Klasyczne części i części samochodowe Porsche Panamera:

 • Akcesoria Porsche Panamera
 • Klimatyzacja Porsche Panamera
 • Części nadwozia Porsche Panamera
 • Hamulce Porsche Panamera
 • Kable Porsche Panamera
 • Podwozie Porsche Panamera
 • Chłodzenie Porsche Panamera
 • Elektryczne Porsche Panamera
 • Silnik Porsche Panamera
 • Wydechy Porsche Panamera
 • Zewnętrzne Porsche Panamera
 • Filtry Porsche Panamera
 • Skrzynia biegów Porsche Panamera
 • Ogrzewanie Porsche Panamera
 • Hydraulika Porsche Panamera
 • Wnętrze Porsche Panamera
 • Oświetlenie Porsche Panamera
 • Przekaźniki Porsche Panamera
 • Elementy sterujące Porsche Panamera
 • Zawieszenie Porsche Panamera
 • Skrzynia biegów Porsche Panamera

Produkty / grupy produktów

Kabel przyspieszacza - Klimatyzacja - Filtr powietrza - Alternator - Oś - Paski - Części nadwozia - Kabel Bowdena - Zacisk hamulca - Tarcza hamulcowa - Bęben hamulcowy - Klocki hamulcowe - Szczęki hamulcowe - Hamulce - Zderzak - Kable - Gaźnik - Katalizator - Linka sprzęgła - Chłodzenie - Blok cylindrów - Głowica cylindra - Wał napędowy - Płyta pyłowa - Wentylator elektryczny - Części elektryczne - Silnik - Czujnik silnika - Układ wydechowy - Kompletny układ wydechowy - Na zewnątrz - Filtr - Części montażowe - Flex Pipe - Filtr paliwa - Kabel zwalniający klapę paliwa - Bezpiecznik Box - Gasket - Gear Box - Gear Shift - Grille - Dźwignia hamulca ręcznego - Linka hamulca ręcznego - Wymiennik ciepła - Grzałka - Kabel grzejnika - Kabel kaptura - Róg - Kołpak - Filtr hydrauliczny - Cewka zapłonowa - Wyłącznik zapłonu - Wewnętrzne części nadwozia - Wnętrze - Wnętrze Filtr - Lampa - Zamek drzwi - Pompa hamulcowa - Lustro - Filtr oleju - Części oleju - Pedał - Regulator ciśnienia - Uchwyt gumowy - Pas bezpieczeństwa - Czujnik - Amortyzator - Kabel prędkościomierza - Sportowy wydech - Rozrusznik - Sterowanie - Szyberdach - Zawieszenie - Sw swędzenie - Pasek rozrządu - Skrzynia biegów - Turbo Charger - Podkładka - Łożysko koła - Cylinder koła - Podnośnik szyby - Uszczelka okna - Wycieraczka

{{lineitem.ProductName}}

{{lineitem.VariantName}} - {{lineitem.Quantity}} x {{lineitem.FormattedPrice}} {{lineitem.FormattedPrice}}

{{basket.FormattedProductsTotal}}