Części zamienne VW Schwimmwagen

Volkswagen produkował samochody pływackie znane jako VW Type 128 Schwimmwagen i Type 166 Schwimmwagen używane przez Niemców podczas II wojny światowej. Typ 166 jest najbardziej produkowanym pojazdem amfibii w historii. Około 14 300 zbudowano w ciągu roku produkcji od 1942 do 1944 roku.

Zostały one wyprodukowane przez komponenty VW Type 86, z napędem na cztery koła, znanym również jako Kubelwagen, oraz Type 87 z napędem na cztery koła - Kubel, oparty na VW Beetle. Erwin Komenda zbudował platformę, która będzie odporna i będzie mogła poruszać się w wodzie.

Jednak pierwsze pojazdy zawiodły, ponieważ były zbyt duże i łatwe do zerwania, zwłaszcza w terenie. Rozstaw osi zmieniono z 240 na 200. VW produkował je w Wolfsburgu i Porsche w Stuttgarcie. Ciała zostały stworzone w Berlinie przez Ambi Budd. Od 1941 do 1944 r. Zbudowano około 15 584 Typ 166 Schwimmwagens, z których 14 276 wyprodukowano w Fallersleben, a tylko 1308 przez Porsche.

Wiadomo, że obecnie sto osiemdziesiąt dziewięć pozostaje, z których trzynaście nigdy nie zostało naprawionych.

Modele miały również samoblokujące się dyferencjały na przedniej i tylnej osi. Mogli jechać z prędkością 80 kilometrów na godzinę na drodze i 9 kilometrów na godzinę w wodzie. Mógł także biegać na wodzie w odwrotnym kierunku, ponieważ biegałby po jezdni.

Części zamienne VW Schwimmwagen

Volkswagen produkował samochody wyścigowe jako VW Typ 128 Schwimmwagen i Type 166 Schwimmwagen używane przez Niemców podczas II wojny światowej. Typ 166 jest najbardziej produkowanym pojazdem amfibii w historii. Około 14 300 zbudowano w ciągu roku produkcji od 1942 do 1944 roku.

Został jeden przez komponenty VW Type 86, z napędem na cztery koła, znany również jako Kubelwagen, oraz Typ 87 z napędem na cztery koła - Kubel, oparty na VW Beetle. Erwin Komenda zbudował platformę, która będzie odporna i będzie poruszać się w wodzie.

Jednak pierwsze pojazdy zawiodły, ponieważ były zbyt duże i łatwe do zrobienia, zwłaszcza w terenie. Rozdzielenie zmieniono z 240 na 200. VW produkował je w Wolfsburgu i Porsche w Stuttgarcie. Ciała została stworzone w Berlinie przez Ambi Budd. Od 1941 do 1944 r. Zbudowano około 15 584 Typ 166 Schwimmwagens, z których 14 276 wyprodukowano w Fallersleben, a tylko 1308 przez Porsche.

Wiadomo, że obecnie sto osiemdziesiąt dziewięć pozostaje, z których trzynaście nigdy nie zostało naprawionych.

Modele mają również samoblokujące się dyferencjały na przedniej i tylnej osi. Mogli jechać z motywem 80 kilometrów na drogę i 9 kilometrów na godzinę w wodzie. Przebywanie w wodzie w odwrotnym kierunku, ponieważ biegałby po jezdni.

Produkty / grupy produktów

Kabel przyspieszacza - Klimatyzacja - Filtr powietrza - Alternator - Oś - Paski - Części nadwozia - Kabel Bowdena - Zacisk hamulca - Tarcza hamulcowa - Bęben hamulcowy - Klocki hamulcowe - Szczęki hamulcowe - Hamulce - Zderzak - Kable - Gaźnik - Katalizator - Linka sprzęgła - Chłodzenie - Blok cylindrów - Głowica cylindra - Wał napędowy - Płyta pyłowa - Wentylator elektryczny - Części elektryczne - Silnik - Czujnik silnika - Układ wydechowy - Kompletny układ wydechowy - Na zewnątrz - Filtr - Części montażowe - Flex Pipe - Filtr paliwa - Kabel zwalniający klapę paliwa - Bezpiecznik Box - Gasket - Gear Box - Gear Shift - Grille - Dźwignia hamulca ręcznego - Linka hamulca ręcznego - Wymiennik ciepła - Grzałka - Kabel grzejnika - Kabel kaptura - Róg - Kołpak - Filtr hydrauliczny - Cewka zapłonowa - Wyłącznik zapłonu - Wewnętrzne części nadwozia - Wnętrze - Wnętrze Filtr - Lampa - Zamek drzwi - Pompa hamulcowa - Lustro - Filtr oleju - Części oleju - Pedał - Regulator ciśnienia - Uchwyt gumowy - Pas bezpieczeństwa - Czujnik - Amortyzator - Kabel prędkościomierza - Sportowy wydech - Rozrusznik - Sterowanie - Szyberdach - Zawieszenie - Sw swędzenie - Pasek rozrządu - Skrzynia biegów - Turbo Charger - Podkładka - Łożysko koła - Cylinder koła - Podnośnik szyby - Uszczelka okna - Wycieraczka

{{lineitem.ProductName}}

{{lineitem.VariantName}} - {{lineitem.Quantity}} x {{lineitem.FormattedPrice}} {{lineitem.FormattedPrice}}

{{basket.FormattedProductsTotal}}