Search for Classic parts on our  EU site here: Classic parts

Classic Parts Passion A/S jest w 100% duńską firmą, która dystrybuuje wysokiej jakości części zamienne i akcesoria do następujących klasycznych pojazdów: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen i Volvo.

Wprowadzamy na rynek marki znane jako AC Hydraulic, ATE, Beru, Boge, Bosch, Brembo, Brosol, Classic Line, Cofap, Dansk, DNI, Elring, FAG, Gates, Gemo, Hella, HJS, INA, Jopex, JP Group JWL, KS, Lemförder, Liqui Moly, LUK, Mahle, Moog, Nissens, Optibelt, Osvat, Pagid, Reinz, SACHS, SSI, Triscan, TRW, Valeo, VDO, VEWIB i Zimmermann.

Oferujemy szybkie dostawy na całym świecie dla prywatnych klientów, warsztatów, klasycznych klubów i dystrybutorów. Skupiamy się na wysokiej jakości częściach i akcesoriach, doskonałej obsłudze, elastyczności i zadowoleniu klientów. Zawsze dokładamy dodatkowych starań i jesteśmy dedykowanym dostawcą klasycznych części i akcesoriów, ponieważ dzielimy pasję do klasycznych samochodów z naszymi klientami. Dzięki Klasycznej Pasji Części masz zaufanego dostawcę i partnera do wysokiej jakości części zamiennych i akcesoriów do swojego klasycznego pojazdu.

Zawsze jest mile widziane, aby skontaktować się z nami przez e-mail, czat lub telefon. Wiemy, że klasyczny samochód to więcej niż samochód! To styl życia!

                                                   

{{lineitem.ProductName}}

{{lineitem.VariantName}} - {{lineitem.Quantity}} x {{lineitem.FormattedPrice}} {{lineitem.FormattedPrice}}

{{basket.FormattedProductsTotal}}